karın-epilasonu

Göbek Lazer Epilasyonu Kaç Seans Sürer?

İçindekiler

Lazer epilasyon hizmetleri arasında göbek lazer epilasyonu bulunmaktadır. Kadın ve erkeklere uygulanabilen göbek lazer epilasyonu nedir? Göbek lazer epilasyonu, göbek bölgesindeki çeşitli karakterdeki kılların lazer cihazı yardımıyla kalıcı olarak yok etme yöntemidir. Erkekler eve hanımlar, göbek bölgesinde bulunan kıllardan çok rahatsız olurlar. Estetik görüntüyü bozmasının yanı sıra rahatsız edici olan kıllardan kurtulmanın en kesin yolu lazer epilasyondur. 

Göbek bölgesi için farklı epilasyon yöntemlerini kullananlar olabilir. Ağda, jileti tüy dökücü kremler göbek bölgesi epilasyonu için birer seçenektir. Ancak bu tür yöntemler, kalıcı değildir. Belli bir süre sonra rahatsız edici ve kötü görünen kıllar tekrar çıkacaktır. Ayrıca ağda gibi yöntemler acılı ve ağrılıdır. Ağda, jilet gibi epilasyon yöntemleri sonrasında göbek çevresinde morarmalar ve kesikler oluşabilir. Sorunsuz, hızlı ve kalıcı çözüm için lazer epilasyon önerilmektedir. 

göbek-epilasyonu-faydaları

Lazer epilasyon, göbek bölgesinde oldukça etkilidir. Göbek bölgesinde lazer epilasyonun etkisini artırmak için cihaz seçimine dikkat edilmelidir. Göbek ve çevresindeki kıllar diğer bölgelere göre daha açık ve ince yapılıdır. Açık renkli ve ince yapılı kıllar için doğru dalga boyu atımı sağlayan cihaz kullanılmalıdır. 

Lazer Epilasyon kampanyası

Erkeklerde Göbek Lazer Epilasyonu Olur mu?

Erkeklerin göbek çevresindeki kıllar çok daha yoğun ve kalındır. Kalın, yoğun ve koyu renkli kıllarda bile lazer epilasyonun etkili olduğu bilinmektedir. Bilgiler ışığında erkeklerde göbek lazer epilasyonu olur mu? Diye sorulmaktadır. Erkekler, göbek bölgesindeki kılları için iç rahatlığıyla lazer epilasyon yöntemine başvurabilirler. Soğutma sistemiyle birlikte uygulanan lazer epilasyon yöntemi, erkeklerin sırt, karın, göbek ve göğüs bölgesinde de etkilidir.  

Kadınlarda Göbek Lazer Epilasyonu Olur mu?

Kadın demek güzellik demektir. Kadınlar, vücutlarının daha estetik ve güzel görünmesi için lazer epilasyonu etkin bir şekilde kullanmaktadır. Hanımların yaygın olarak koltuk altı, bikini bölgesi, alt ve üst bacaklara lazer epilasyon yaptırmaktadır. Hanımların göbek bölgesinde genellikle çok kıl bulunmaz. Göbek bölgesinde kıl olanların kılları genellikle açık renkte ve ince yapıdadır. Bundan dolayı kadınlarda göbek lazer epilasyonu olur mu? Türünden sorular sorulmaktadır. Kadınların göbek bölgesindeki kıllar için lazer epilasyon yöntemi uygulanmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, göbek bölgesindeki kılların yapısına ve rengine uygun olan cihazın kullanılmasıdır. 

Genital epilasyon neleri kapsar? Genital epilasyon faydaları nelerdir?

Göbek Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Lazer epilasyon, farklı sayıdaki seanslar şeklinde gerçekleştirilir. Lazer epilasyon seans sayıları, kılın kalınlığına, rengine, yoğunluğuna, cildin rengine ve uygulanan bölgeye göre değişmektedir. Seans sayılarının farklılık göstermesi göbek lazer epilasyonu kaç seansta biter? Sorusunu sordurmaktadır. Göbek bölgesinde genellikle buz lazer epilasyon uygulaması yapılır. Göbek bölgesindeki kıllar ortalama 8-12 seansta bitirilir. Ancak çeşitli etkenlere bağlı olarak bazı kişilerde ek bir iki seans daha uygulanması gerekebilir. 

Son zamanlarda göbek çevresine lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı artmıştır. Erkeklerin kıl yapısı bayanlara göre daha kalın, koyu renkli, derin yerleşimli ve yoğundur. Bundan dolayı erkeklerin lazer uygulamaları daha acılı olur. Erkeklerin göbek çevresi için en ideal lazer epilasyon yöntemi buz lazer epilasyondur. Buz lazer epilasyonlarında yanık riski sıfır denecek kadar azdır. Patentli bir uygulama olan buz lazer epilasyonu, ince ve açık renkli kıllarda da etkilidir. 

Göbek Lazer Epilasyonu Kalıcı mı?

Lazer epilasyon, günümüzdeki epilasyon yöntemler arasında en etkili ve kalıcı olanıdır. Etkisi kanıtlanmış olmasına rağmen yaptırmayı düşünen pek çok kişi göbek lazer epilasyonu kalıcı mı? Diye sormaktadır. Aslında bu soru teyit amaçlı olarak sorulmaktadır. Göbek çevresinde bulunan kıllar diğer bölgelere oranla daha ince yapılı ve açık renklidir. 

Göbek bölgesinde geleneksel lazer epilasyon yöntemleri kullanıldığında yanık riski söz konusu olabilir. Buz lazer epilasyon yöntemi kullanıldığında yanık riski olmaz ve daha kalıcı sonuç elde edilir. Buz lazer epilasyonu, ince kıllardaki etkisi ile bilinmektedir. Her cilt türüne uygun olan buz lazer epilasyonun bir yan etkisi bulunmamaktadır. İşlem sırasında ICE teknolojisi sayesinde cilt -3 dereceye kadar soğutulur. Soğutulan cilde yapılan epilasyon işleminde yanık riski söz konusu olmaz. Göbek bölgesindeki kıllara buz lazer epilasyon yöntemi uygulandığında daha kalıcı sonuç elde edilir. 

Karın Bölgesine Lazer Epilasyon Zararlı mi?

Lazer epilasyon ilk kullanılmaya başladığında çoğu kişi kullanmakta tereddüt etti. Tereddüt yaşanmasının temel nedeni vücuda zararlı olduğuna inanılan lazer ışınlarının verilmesiydi. Zamanla lazer epilasyonunun zannedildiği gibi zararlı olmadığı anlaşıldı. Şimdilerde lazer epilasyon yaygın olarak uygulanmaktadır. Karın bölgesine yapılan lazer epilasyonun iç organlara zarar vereceğine dair söylentiler dolaşmaktadır. Gerçekten karın bölgesine lazer epilasyon zararlı mıdır? Karın bölgesine yapılan lazer epilasyonunun hiçbir zararı yoktur. Çünkü kıl köklerine gönderilen lazer ışını cildin en fazla 1 mm altına kadar inebilmektedir. Daha derine ulaşmadığından iç organlara zarar vermesi veya çeşitli kanserlere neden olması gibi bir durum söz konusu değildir. 

Gaziosmanpaşa lazer epilasyon merkez fiyatları nelerdir? Gaziosmanpaşa cilt bakımı

Karın Bölgesine Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

Hanımlar ve baylar karın bölgesindeki kıllar için lazer epilasyon yaptırmaktadır. Karın bölgesine lazer epilasyon faydaları nelerdir? Ki insanlar yaygın olarak bu yöntemi tercih etmektedir. Herkes, güzel ve estetik görünmek ister. Güzel görünmek için çeşitli yöntemlere başvurulur. Karın bölgesinde bulunan kıllar kötü bir görüntü oluşturur. Hatta karın bölgesindeki kıllar bazı kişilere rahatsızlık da vermektedir. Lazer epilasyonun 8-12 seansı sonrasında karın bölgesindeki kıllar tamamen yok olur. Kıllardan arındırılan karın bölgesi daha estetik, yumuşak ve hoş görünür. 

Göbek Lazer Yaptıranların Yorumları Nelerdir?

Kararsız olanlar göbek lazer yaptıranların yorumları nelerdir? Sorularını sorarak kararlarını netleştirmeye çalışırlar. Göbek bölgesine lazer epilasyon yaptıranların genellikle memnun olduğu bilinmektedir. Ancak göbek bölgesine lazer epilasyon yaptıranlar, uzman kişilere yaptırılması gerektiği üzerinde durmaktadır. 

Göbek Lazer Epilasyonu Fiyatları

Lazer epilasyon, Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen kliniklerde veya merkezlerde yapılmalıdır. Sağlık Bakanlığı onayıyla açılan mekanlarda lazer epilasyon için ortalama bir fiyat belirlenmektedir. Fiyatlar, kıl yapısına, kıl rengine, cilt rengine, kıl yoğunluğuna, uygulanan seans sayısına, uygulanan bölgeye göre değişmektedir. Göbek lazer epilasyonu fiyatı için epilasyon merkeziyle görüşmek gerekiyor. Yapılan fiziki muayene ve planlamaya göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. 

Bir önceki makalemiz göğüs epilasyon hakkında bütün merak edilenleri yazımızda topladık ziyaret etmeyi unutmayın

Göbek tüyleri Kaç Seansta Biter?

Göbek bölgesindeki kıl yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple ortalama 8-12 seansta bitebildiği gibi tüy yoğunluğuna ve tipine bakılarak ek seanslarda tanınabilir.

Göbek Kılları alınır mı?

Göbek tüyleri veya kılları istenilmeyecek şekilde ise alınmasında herhangi bir sorun yoktur. Yüzeysel temizlemeler kısa vadeli çözüm olacağı için bu konuda lazer makineleri ile kalıcı şekilde kurtulabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp
1
WhatsApp Bilgi Hattı
Recency Nişantaşı
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?