Kalıcı Dipliner - 2023'e Hazırlık

İçindekiler

Haftanın her günü ve sabah yataktan kalktığı andan itibaren bakımlı bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar için kalıcı dipliner iyi bir yöntemdir. Bu sayede yüzünüzü yıkadığınız ilk andan itibaren karşınızda bakımlı bir yüz göreceksiniz.

Göz makyajı, tüm makyajın en dikkatle yapılması gereken ve hata kaldırmayan bölümüdür. O yüzden de kadınlar göz makyajı için makyaj süresinin büyük bir bölümünü ayırmaktadırlar. Ustalık ile yapılmadığı takdirdeolumsuz görünümü ile hemen dikkati çeker. 

Yapacağınız ufak bir renk hatası dikkat çekmezken, yüzün ortasında olan gözün üstündeki diplinerda en ufak hata herkes tarafından dikkati çekerr.

Birçok kişi dipliner eyeliner farkı nedir konusunda geniş bilgi sahibi değildir. Uygulama yöntemleri hakkında da profesyonel yeteneklere sahip değildir. Ancak iş yaşamı her an düzgün ve ortama uygun makyaj gerekliliği göstermektedir. Rehber içinde gezinirken dipliner konusunda sahip olunması gerekli tüm bilgileri derli toplu şekilde bulacaksınız.

Dipliner Nedir?

Birçok kadın tarafından dipliner doğru olarak bilinmemekte, eyeliner ile karıştırılmaktadır. Dipliner gözün tam dibine çizilen ince renkli çizgidir. Gözlerin belirlenmesi yönünden ustalık ile çizilen bu çizgi çok önemlidir. 

Gözün çok daha güzel ve anlamlı görünmesini sağlamaktadır. Gözün, göz çukurundan çıkmasını, belirginleşmesini gerçekleştirmektedir. Estetik bir görünüm vermektedir. Özellikle ince ve küçük gözlerde bu çizginin incecik çizilmesi gereklidir. 

Göz kapağı az görünen çekik gözlerde de makyaj alanı darlığı yüzünden ince uygulanması gerekli olmaktadır. Bir de dipliner uygulaması hassas ve bilinçli eller tarafından kusursuz yapılmaması halinde keşke hiç uygulanmasaydı denilecek sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu da hiçbir kadın tarafından istenmez.

Flormar Dipliner Nedir?

Türkiye pazarına girdiği andan itibaren Flormar dipliner kadınlar tarafından kalitesi nedeni ile beğenilerek kullanılmaya başlanmıştır. Şu anda ülke pazarında yaklaşık 14 farklı Flormar ürünü bulunmaktadır.

Parlak ve mat olarak iki tür makyajda da kullanılabilecek ürünler üretilmekte ve kadınların kullanımına sunulmaktadır. Siyah klasik dipliner’ların yanı sıra su geçirmez, havuz ve suda akmayan çeşitleri de üretilmektedir. Likit ve jel formları bulunmaktadır. Özel uç kalınlığında üretilen ürünleri de mevcuttur. 

Aynı zamanda Flormar kalite ve düşük dipliner fiyat politikası ile de pazarda yerini sağlamlaştırmış bir markadır. Bu özelliği ile de tercih edilmektedir.

Golden Rose Dipliner Nedir?

İlk olarak 1983 yılında ürünlerini kadınlara sunan GoldenRose markası birbirinden farklı dipliner modelleri ve renkleri ile kadınların çok sevdiği ürünler üretmektedir. Kullanım rahatlığı ve kalitesi ile tanınan marka kadınlar tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir.

Metalik ya da mat renkleri bulunmaktadır. Renkleri siyah ile kısıtlı değildir. Bu da kadınların farklı ve uçta makyajlar ile kendilerini dışa vurmasına yardımcı olmaktadır. Üretilen suya dayanıklı dipliner çeşitleri sayesinde terlenen ortamlarda su ve havuzda sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır.

Koleksiyon ve outlet ürünleri arasında diplinerlarının da takip edilmesi şarttır. Bu şekilde çok uygun fiyatlar ile alım gerçekleştirebilirsiniz. Sağlıklı Golden Rose Dipliner ürünleri kolay sürülüşü ile de ön plana çıkmaktadır.

Kalıcı Dipliner Nedir?

Birçok kadın yaptırmaya karar vermeden önce kalıcı dipliner nedir konusunda bilgi toplamak ister. Bu teknik göz dibine uygulanan bir tür pigment uygulaması tekniğidir. Bu sayede 7×24 bakımlı ve çekici göz görünümü sağlanmaktadır. 

İstenilen renk ve formda gerçekleştirilmektedir. Siyah ve kahverengi dipliner cilt rengine göre uygulanabilir. Acısız ve kolay bir yöntemdir. Yapıldığı andan itibaren makyaj süresini kısalttığı için kadınlar tarafından büyük oranda talep edilmektedir.

İşte kalıcı dipliner ne işe yarar sorusunun cevabı da buradadır. Her an çekici ve bakımlı olmanın yanı sıra zamandan kazanmak çalışan kadınlar için özel bir önem taşımaktadır.

Birçok kadın için bir merak konusu da kalıcı dipliner abdest geçirir mi konusudur. Bu yöntem ile sadece renk pigmentleri uygulanmaktadır. Deri üzeri herhangi bir boya tabakası ile kapatılmamaktadır. Yani işlem sonrası cilt gerektiği gibi su ile temas ederek temizlenebilmektedir. Dinen gerekli işlemler rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Bu konuda endişe edilmemesi gerekmektedir. 

Kalıcı eyeliner nedir

Kalıcı Dipliner Nasıl Yapılır?

Üç yıla kadar etkisi olmasına karşı birçok kadın korktuğu için, dipliner fiyat aralığı bütçelerine uymasına rağmen uygulamaktan kaçınmaktadır. Halbuki bu işlem öncesinde lokal uyuşturucu krem uygulaması yapılmaktadır. Bu sayede acı duyulmadan gerçekleştirilmesi konusunda özel bir özen gösterilmektedir. Temizlik konusunda da eğitimli uzman kişiler tarafından gerekli özen fazlası ile gösterilmektedir.

Dövme yapılırken renk pigmentleri deri altına girilerek renklendirme yapılmaktadır. Ancak kalıcı makyaj tekniklerinde bunun yerine deri üstüne pigment uygulaması yapılmaktadır Bu sayede çok daha kolay gerçekleşmektedir. 

Sonuç alındıktan sonra temizliğe dikkat edilirse sorunsuz bir şekilde iyileşme gerçekleşmektedir. Bazı çok hassas cildi olanlarda hafif bir kızarma gerçekleşebilmekte ancak hızla iyileşmektedir.

Kalıcı Dipliner Abdest Geçirir mi?

Bir merak konusu da kalıcı dipliner abdest geçirir mi konusudur. Bu yöntem ile sadece renk pigmentleri deri altına uygulanmaktadır. Makyaj ya da oje uygulaması gibi cilt ya da doku üzerine herhangi bir uygulama yapılmamaktadır.

O yüzden dipliner kalıcı uygulamaları abdest endişesi olmaksızın yapılabilmektedir. Her hangi bir kuşku yaşamanıza hiç gerek yoktur. Kalıcı eyeliner ve microblading yöntemleri gibi sakıncası olmamaktadır. Dini gerekleri yerine getirmeye engel bir durum oluşturmamaktadır.

Dipliner Modelleri Nelerdir?

Kadınlar tarafından en arzu edilen dipliner modelleri nelerdir sorusunu biçimsel olarak cevaplamak gerekirse ikiye ayırabiliriz. Biri tam göz kapağı ucuna yapılan diğeri ise  klasik diplinerdır.

Aynı zamanda uygulanan rengin net siyah gibi kendini belli eden bir renk olmasının yanı sıra, fulü, belli belirsiz bir tonda da olması mümkündür. Bu da kadın yüzünde çekici bir efekt yaratmaktadır. Bu yüzden çok sayıda kalıcı dipliner yaptıranlar tarafından talep almaktadır.

Kalıcı Dipliner Yaptıranlar Ne Diyor?

Kalıcı dipliner yaptıranlardan Nişantaşı’nda oturan E.A. şöyle demektedir: Ben en çok dipliner nasıl çekilir bilmediğim için sorun yaşamaktaydım. Şimdi artık her sabah defalarca bozup silmeden, vakit kaybetmeden hazırlanabiliyorum. En zor gelen makyaj bölümünden kurtuldum.

Yine İstanbul’dan başka bir kullanıcı şunları söylemektedir: Eyeliner varken kalıcı dipliner ne işe yarar diye düşünmekteydim. Ama bir arkadaşımda gördükten sonra ben de karar verip yaptırdım. Sabahları bir ruj sürüp dışarı çıkma lüksünü yaşıyorum. Acısız bu işlemi daha önce acısız bu işlemi yaptırmadığıma çok üzülüyorum. Çalışan kadınlarının kurtarıcısı diyebiliriz.

İzmir’den Öğretmen S. R. İse şöyle anlatıyor: İki yıldır kullanmaktayım. Hafif solma başlamasına rağmen oldukça güzel görünüyor. Bundan sonra belirli aralıklar ile yenileteceğim. Hiç acısız olduğu için yaptırmaya artık çekinmiyorum. Gözlerimde kusursuz bir dipliner ile yaşamak çok keyifli.

Kalıcı Dipliner Sonrası Bakım Nasıl Olmalı?

Ömrü kalıcı dipliner sonrası bakım ile uzayan ve sağlıklı sonuçlar elde edilen bir uygulama olarak saptanmıştır. İyileşme sırasında yaklaşık bir ya da iki hafta süre ile bakım kremi sürmek iyileşmeyi hızlandırmaktadır. Ayrıca çeşitli enfeksiyonların oluşmasına engel olmaktadır.

İstanbul’da da başarı ile uygulanan pigmentin yerleşebilmesi için bir süre üzerine krem sürme işleminin yapılması şarttır. Bu şekilde renk pigmentleri istendiği gibi kalır ve uzun süre sizi güzel gösterir. Aksi takdirde dipliner nasıl yapılır ise istenmeyen beyaz bölgeler oluşabilmektedir.

2023 Kalıcı Dipliner Fiyatları Ne Kadar?

2023 yılı kalıcı dipliner fiyatları standart değildir. Alt ve üst sınırları meslek odası tarafından belirlenmektedir. Ancak bazı farklılıklar fiyata yansımaktadır.Her gün yaşamın şartlarının gerektirdiği ortamlara uygun makyaj yapılması gereklidir. Bu makyaja temel olacak işlem gözlere dipliner çekilmesidir. Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde makyaj zamanından çalıp, yola harcanan zamana eklemek yaşam pratiğine uymaktadır

 

İstanbul’da kalıcı dipliner fiyat bilgisine ulaşmak için yüzyüze görüşmeniz en doğrusudur. Çünkü yapan güzellik uzmanının yetenekleri ile bilgisi ve estetik bakış açıcı emek olarak gözlerinize yansıyacaktır. Bunun farklı bedelleri olması çok doğaldır.

Aynı zamanda maliyeti düşürecek kalitesiz malzemeler kullanılması da sağlığınıza etki edebilir. Bu yüzden sağlıklı ve iyi sonuç verecek tercihler yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Mutlaka merdiven altı olmayan ciddi güzellik salonlarını tercih etmelisiniz.Daha fazla bilgi almak istiyorsanız iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Kalıcı Makyaj Firmalar

Uygulamayı yaptırmak isteyenlerbu konuda  yetenek ve deneyim sahibi güzellik uzmanları çalıştıran İstanbul Kalıcı Makyaj Firmaları ile çalışmalıdır. Aksi halde göz kapaklarınızda sizi güzel gösterme amacına uymayan bir iz ile ve kötü yapılmış bir kalıcı makyaj ile uzun bir süre yaşamak zorunda kalırsınız.

Sürekli sevmediğiniz bir makyaj ile yaşamaktansa doğru seçim yapmak zorunluluğu vardır. Başka işlem yaptırmış kişiler ile görüşmeden ve güvenmeden kalıcı makyaj yaptırmamalısınız. Eğer Nişantaşı ya da çevresinde yaşıyorsanız bu konuda güvenilir bir merkez bulmak yönünden şanslı sayılırsınız. Bu noktada Recency ile temasa geçebilirsiniz.

Kalıcı Dipliner Renkleri Nelerdir?

Tüm kalıcı dipliner yaptıranlar özel yetenekte uzmanlara bu işlemi yaptırmayı isterler. Çünkü işlemin sağlıklı ve estetik olması için yapan kişinin yüz şekli değerlendirme bilgisi olmalıdır. Göz kapağının büyüklüğü, göz büyüklüğü, birbirine uzaklığı gibi faktörleri değerlendirebilmelidir. 

Aynı zamanda uzamanın renk seçimi konusunda başarılı olabilmesi için renk bilgisi ve estetik uyum konusunda da başarılı biri olması gereklidir. Cilt tonuna ve kişinin isteğine göre en uygun seçimi yapabilmelidir. Ancak bu şekilde dipliner yaptıranlar istedikleri sonuca ulaşırlar.

Recency Nişantaşı
Diğer Uygulamalarımız
Dudak Renklendirme

Her Güne Mükemmel Dudaklarla Uyan!

Amerikan Cilt Bakımı

Işıldayan Cildinle Göz Kamaştır!

Kirpik Lifting

Daha Uzun, Bakımlı ve Kıvrık Kirpikler İçin!

Microblading

Bakışlarına Anlam Kat!

Kaş Laminasyonu

Doğal Görünümlü Dolgun Kaşlar

İpek Kirpik

Saf İpekten Sana Özel Kirpikler!

Güzelliğin Ortaya Çıksın İstiyorsan

Recency Güzellik Merkezinden Hemen Randevu Al...

WhatsApp
1
WhatsApp Bilgi Hattı
Recency Nişantaşı
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?