Microblading - 2023'e Hazırlık

İçindekiler

Günümüzde microblading ne demek, sorusu son günlerde sıklıkla gündeme ilk gelen sorulardan birisi konumundadır. Kaşların pürüzsüz, şekilli ve dolgun görünmesi yüz güzelliğiniz için çok önemlidir. Kaşlarınıza yeni bir görünüm kazandırmak için Microblading’i kullanabilirsiniz. Kurumsal Ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Kaşlarımız da günümüzde saçlarımızda gibi kadar genetiktir. Çevresel faktörlere bağlı olarak değişebiliyorlar. Kaşlarınız; ince, kalın veya ince kaşlar genetik faktörler olmakla birlikte bu durum değiştirilebilir. Son günlerde kalıcı makyaj uygulamalarının artması ile birlikte kaş sorunu yaşayan kişilere de çözüm sunmaktadır.

Kaşları ince olan çoğu kişi kaşlarını daha dolgun göstermek için bu yöntemi kullanır. Microblading yöntemi günümüzde kaşların daha dolgun görünmesini sağlar.  İşlemde renkli pigmentler ten renginize göre kaşlarınıza şekil ve dolgunluk verir. Bu yöntem sayesinde dolgun bir kaşa sahip olacaksınız.

Microblading Nedir?

Sağlıklı ve güzel görünümlü kaşlara kavuşmanın günümüzdeki en kolay yolu profesyonel kaş bakım uygulamaları arasında bulunan Microblading uygulamalardır. Uygulamaların kaliteli bir hizmet döngüsüne sahip olması her açıdan kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. Kaş tasarımı avantajlarıyla bilinen çekici görünümü kişilere sağlayan günümüzün en popüler ürünleri konumundadır. 

3D sağlık gelişim teknolojisi kapsamında , PhiBrush adı verilen tek kullanımlık steril bir aletle süreç uygulanır. En yüksek standartlarda üretilen PhiBrows 3D pigmentleri pamukçuklar için kullanılmaktadır. Rengin kalıcılığı esas olarak cildin yapısına ve yağlılığına bağlıdır. Cildin yağlılığı arttıkça rengin kalıcılığı kısalır. Terleme ve güneşin etkileri de rengin yoğunluğunu azaltır. Süre ortalama 9-12 ay arasında değişmektedir. Ancak yağlı ciltler için bu süre 5 aya kadar kısaltılabilir. Bu süreden sonra başvurunun yenilenmesi gerekir. Uygulamadan sonra yapılması gerekenler uygulamanın başarısının %60’ını etkiler.

Microblading İşlemi Ne Kadar Kalıcı

Microblading yöntemin kalıcılık etkisi günümüz estetik yöntemlerinden oldukça fazladır. Dolayısıyla bu süreçte kişiler ayrıcalıklı bir hizmet sürecinden faydalanarak 12 aylık süre boyunca Microblading yöntem etkisiyle en iyiden faydalanıyorlar. Kaş kalıcılık süresi bakımından uzun bir etkiye sahip olduğu için kişilere ayrıcalıklar sağlayacak yöntemler arasında bulunuyor.  9 ile 12 ay kalıcılık süreleri değişkenlik gösterebiliyor.

Yöntemin güvenilirliği ve kalıcılık etkisinin fazla olması kişileri bu süreçte memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. Her açıdan isteneni en iyi şekilde sizlere sağlayan bu yöntemler popüler modanın en çok tercih edilen trend yöntemleri arasında ilk sırada yer alıyor. Böylelikle kadınlar bu yöntemler sayesinde zarif bir görünüm avantajına kavuşma fırsatlarına sahip oluyorlar. 

Recency Microblading Kampanyası
Microblading nedir

Microblading Çok Açır Mı?

Günümüzde bu yöntem çok acı veren bir yöntem değildir. Dolayısıyla kişiler lokal anestezi çatısı altında bu işlemleri hızlı bir şekilde yaptırabiliyorlar. İşlemlerin popüler bir konumda olması ve kişilere isteneni en iyi şekilde sağlayabilme olanağına sahip olması kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor.  

Bu işlem işlemlerinin acıtıp acıtmadığı konusu oldukça fazla gündeme gelen konular arasında bulunuyor. Bu işlem hiçbir şekilde avantajlı bir yöntem olduğu için kişilere ağrı ve sızı vermez. Yöntemlerin popüler olması sizlere pek çok açıdan ayrıcalıklar sağlayan en önemli detaylar arasında bulunuyor. Dolayısıyla kişiler bu yöntemlerden faydalanarak günümüzde pek çok açıdan fırsatlarla dolu bir hizmet döngüsünden faydalanma olanaklarına sahip oluyorlar. Phibrows Microblading günümüzde 3d tekniği olarak kullanılan acısız  bir yöntemidir .

İlginizi Çekebilir: Kirpik Lifting Bilmeniz Gerekenler

Microblading Kıl Tekniği Nasıl Yapılır?

Microblading kıl tekniği günümüzde profesyonel yöntemlerle yapılan son derece estetik bir yöntem olarak ön plana çıkıyor. Birinci sınıf ekipmanlarla yapılan bu işlem günümüzde sizlere her açıdan faydalar sağlayacak olan önemli bir işlevselliğe sahiptir. Kaş Microblading nedir, soruları son günlerde önemli soru başlıkları arasında bulunuyor.  Bu işlem sonrası sık karşılaşılan bir sorun olarak biliniyor.

Kişiye özel iğneler nitelikteki steril bir ortamda kullanılmalıdır. İşlem dövme tekniklerine benzer ancak aralarında farklılıklar vardır. İşlem sırasında kişi herhangi bir ağrı veya acı hissetmez. Kaş tasarımı işlemi sırasında hafif bir karıncalanma hissi olur ve bu his bir uyuşturma kremi kullanılarak giderilebilir.

İşlemden önce kaşlarınızın rengine uygun bir boya seçin. Doğru boyayı seçtikten sonra, boyayı kaşların altındaki cilde uygulayın ve microblading işlemine başlayın. Dövme tekniğinden bir diğer farkı da kaşların altındaki derinliktir. Kalıcılık kişinin cilt yapısına göre değişir. Yenilenen hücreler bölgedeki boyayı parçalar ve yaklaşık 1 yıl içinde yok olabilir.

Dolayısıyla her açıdan ilgileri üzerine çeken bu yöntem günümüzde estetik merkezleri tarafından kolaylıkla uygulanabilir bir yöntem çeşidi olarak ön plana çıkıyor. Bu yöntem günümüzde pek çok açıdan kişilerin tercih ettiği ve günümüzün en önemli hizmetleri arasında yer alıyor. Fonksiyonel temelli bir hizmet döngüsü kapsamında gerçekleşen bu hizmetler günümüzde kişilerin tercih ettiği estetik yöntemler arasında bulunuyor. Fiyat süreci farklılık gösterir. Kaş pudralama mı Microblading mı soruları kadınlar tarafından gündeme geliyor. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişim‘e geçiniz

Microblading Kıl Tekniği Zararları

Microblading kaş zararları ile tanınmayan kimyasal işlemden uzak bir faktör sürecidir. Dolayısıyla kişiler bu süreçte bu yöntemleri tercih ederek hayallerindeki kaş tasarımlarına kavuşabiliyorlar. Kaş tasarımının önemli olduğu bugünlerde 2023 yılı trend yıl olarak biliniyor. İşlemin herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

 

Microblading Kaş Tasarımı Nasıl Olur?

Kaş Tasarımı günümüzde uzman estetik yöntemleri vasıtasıyla gerçekleşen günümüzün en önemli hizmetleri arasında bulunuyor. Profesyonel yöntemler vasıtasıyla gerçekleşen bu yöntemler günümüzde sizlere en iyiyi sağlamayı başaran son derece önemli işlevselliğe sahip durumdadır. İğnesi kaş tasarımı sürecinde kullanılan en önemli ekipmanlar arasında bulunuyor.

Uygulanan yöntem sayesinde arzulanan kaşlara ulaşmak günümüzde çok kolaydır. Kişiler kaş tasarımında günümüzde bu yöntemi tercih ediyorlar ve her açıdan ayrıcalıklı bir hizmet sürecinden faydalanıyorlar. Estetik görünüme kavuşmak isteyenlerin günümüzdeki ilk tercih ettiği modern yöntemler arasında  bulunuyor.

Microblading Kaş Tasarımı Yaptıranların Yorumları

Kaliteli bir işlem çeşidi olarak ön plana çıkan bu süreç her açıdan ayrıcalıklı bir hizmet sürecini sizlere sağlayan avantajlarıyla tanınan hizmetlerden birisi konumundadır. Kaş tasarımı son moda trendler arasında bayanların günümüzde en çok tercih ettiği modern hizmetler arasında bulunuyor. 

Her açıdan ilgileri üzerine çekmeyi başaran bu yöntemler sizlere güzel bir görünüm avantajı sağlayacak yöntemler arasında bulunuyor.  Kaş tasarımı yaptıranlar sürecin kalıcılığını pozitif yönde değerlendiriyorlar. Dolayısıyla uzun süreli kullanıma uygun olduğu için bu yöntem son derece avantajlı hizmetlere ev sahipliği yapmayı başarıyor. 

Microblading Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Microblading sonrası bakım bir haftalık süre boyunca kişiler hiçbir şekilde kaşlarını yıkamamalıdır. Kaşlarınızı bu süreçte yıkamanız sürecin olumsuz yönde etkilenmesini sağlayacak faktörler arasında bulunuyor. 

İşlem sonrası soyulma oldukça sık karşılaşılan bir sorundur. Fiyatların son günlerde gündeme gelmesindeki en önemli detaylar arasında bu işlem yöntemlerine duyulan ilginin artış göstermesi ön plana çıkıyor. Yöntemin günümüzde kişilere isteneni en iyi şekilde sağlaması ve bu alandaki profesyonel yöntemler her açıdan gelişen sektörel faktörler arasında bulunuyorVazelin sürmek etkili bir seçenektir. Oluşumunda kaşlarınızın görünümü bozulabilir ve işlem olumsuz yönde etkilenerek doğallığını kaybeder.

Microblading kaş sonrası su değerse ne olur Su değme işlemi  sonrası kişileri dikkat etmesi gereken en önemli faaliyetler arasında su değdirmeme faktörü bulunuyor. Bu süreçte su değdirmemeye özen göstermek sürecin en iyi şekilde ilerlemesinde etkili olan anahtar faktörler arasında bulunuyor. İşleminizi yaptıracağınız uzmanın dediklerine harfi harfine uymak sürecin olumlu yönde gelişiminde rol oynayacak olan detaylar arasında ilk sırada yer alıyor. 

Microblading Kıl Tekniği Fiyatları 2023

Fiyatları günümüzde birçok unsura bağlı olarak farklılık gösteren bir süreci kapsıyor. Dolayısıyla bu süreçte rol oynayan günümüzde birçok faktör bu süreçte süreci etkileyen unsurlar arasında bulunuyor. Kıl tekniği fiyatları 2023 yılında klinik merkezli olarak değişkenlik gösteren olgusal sürece ev sahipliği yapıyor. 

Teknik fiyatları 2023 yılında günümüzde dolaylı ve dolaysız pek çok unsura bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Kıl tekniği fiyatları klinik merkezli olarak değişen ve günümüzde yöntemden yönteme, uzmandan uzmana farklılık gösteren bir süreci teşkil ediyor. Yöntemlerin gelişim göstermesi günümüzde oldukça mümkündür. 

Kaş Kalemi Nerelerde Bulunur?

Kaş Kalemi günümüzde estetik merkezlerinden kolaylıkla satın alınabiliyor. Bu ürünlerin son günlerde her açıdan avantajlı ürünlere ev sahipliği yapması ürünlerin popülerliğini artıran en önemli detaylar arasında bulunuyor. Kaş kalemi günümüzün en modern yöntemleri arasında bulunuyor. Avantajlı bir olanağından faydalanmak istiyorsanız Microblading kaş kalemi ürünlerini satın alabilir, siz de en iyi hizmet olanaklarından faydalanabilirsiniz. 

Kaş Kalemi ürünleriyle siz de her açıdan en iyiden faydalanma olanaklarına sahip olabilir, avantajlı bir hizmet sürecine ev sahipliği yapabilirsiniz. Kaliteli bir ürün arıyorsanız bu ürünleri sizlere bu süreçte en iyi hizmetleri sağlayabiliyor. İşlem günümüzde titiz bir işlem çeşidi olarak ön plana çıkıyor. 

Recency Nişantaşı
Diğer Uygulamalarımız
Dudak Renklendirme

Her Güne Mükemmel Dudaklarla Uyan!

Eyeliner - Dipliner

İstediğiniz Kalınlıkta, Son Derece Düzgün ve Doğal Görünümlü Bir Göz Çizgisine Sahip Olmak İçin!

Kirpik Lifting

Daha Uzun, Bakımlı ve Kıvrık Kirpikler İçin!

Amerikan Cilt Bakımı

Işıldayan Cildinle Göz Kamaştır!

Kaş Laminasyonu

Doğal Görünümlü Dolgun Kaşlar

İpek Kirpik

Saf İpekten Sana Özel Kirpikler!

Güzelliğin Ortaya Çıksın İstiyorsan

Recency Güzellik Merkezinden Hemen Randevu Al...

WhatsApp
1
WhatsApp Bilgi Hattı
Recency Nişantaşı
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?