Gizlilik Politikası

recency.com.tr sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası recency.com.tr tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır. Kişisel bilgilerinize yönelik söz konusu olabilen hukuki faaliyetlerimiz Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Ticari Elektronik İletişimi Hakkında Aydınlatma ve Açık Rıza Metinlerinin yer aldığı bölümümüzde detaylı ve aydınlatıcı olarak izah edilmiştir. recency.com.tr, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir recency.com.tr web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır. Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız vb.) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır. recency.com.tr web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

 

Kişisel Bilgilerinizin Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli; recency.com.tr sitemizde yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Ticari Elektronik İletişimi Hakkında Aydınlatma ve Açık Rıza Metinlerinin yer aldığı bölümümüzde detaylı olarak izah edilmektedir.

 

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması recency.com.tr, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

 

Bilgi Güvenliği; Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta, bilgileriniz güvenlikli ortamlarda muhafaza edilmekte ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için gerekli hukuki ve idari tedbirler alınmaktadır. recency.com.tr, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. İnternetten Satış Sistemine kayıt olursanız, daha sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

 

Site Kullanım Şartları; recency.com.tr web sitesini faaliyette bulunulan alanlarda aydınlatıcı ve doğru bilgileri paylaşmak amacıyla kullanmaktadır.

 

recency.com.tr web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

 

Politikamızdaki Değişiklikler; recency.com.tr’nin, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

 

Bize Ulaşın; Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz.recency.com.tr bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. recency.com.tr web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

WhatsApp
1
WhatsApp Bilgi Hattı
Recency Nişantaşı
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?