Burçlara Göre Güzellik Sırları

İçindekiler

Her kadının güzelliği farklıdır. Kendinize özel güzellik silahınızı keşfetmek için burcunuzu kullanabilirsiniz. Siz doğduğunuzda ay ve yıldızların  konumları mutlaka yüzünüzde yada saçlarınızda farklı bir etki yaratmıştır. Bu etkiyi keşfederek etrafınızı büyüleyebilir ve daha cazibeli olabilirsiniz.

Koç kadını

Koç kadınının giysileri dikkat çeker. Çünkü her şeyi kendine yakıştırmasını bilir. Bu nedenle stilinize her zamankinden daha fazla özen göstermelisiniz. Öte yandan saçlarınızla etrafınızdakilerin aklını başından alabilirsiniz. Hacimli şampuanlar kullanarak baş döndüren saçlar yaratabilirsiniz.

Boğa kadını

Boğa kadınının damak tadı çok kuvvetlidir. Bu yüzden yemekleriyle herkesin kalbinde yer bulabilir. Öte yandan boğa kadınının bakışları çok etkilidir. Göz makyajınızı dolgun kirpiklerle tamamlamak için kullanacağınız hacimli bir maskara, seksi bakışların sahibi olmanızı sağlayabilir.

İkizler kadını

İkizler kadını genellikle değişmekten hoşlanır. Yeni tarzlar ve farklı kıyafetler denemek onun her zaman hoşuna gider. Öte yandan ikizler kadınının gamzeleri ve gülüşü, karşısındaki insanın kalbini çalmaya yetecektir. Bu nedenle bol bol gülümseyin!

Yengeç kadını

Narin bir yapısı olan yengeç kadını, bazen bohem havası, bazen de dolu enerjisiyle insanlara güç verir. Yumuşacık teniniz ve özellikle yanaklarınız hem sevimli hem de kadınsı yanınızı ortaya çıkarır. Bu nedenle vücudunuza ve yüzünüze yatırım yapmaktan asla çekinmeyin. Vücudunuzu bol bol nemlendirin ve ipeksi teninizi asla kaybetmeyin.

Aslan kadını

Aslan kadını kraliçe gibi görünmek ister. İhtişamdan ve altından hoşlanan aslanlar, genellikle giyim tarzları ve etrafa yaydıkları enerjilerle herkesin aklını başından alır. Öte yandan aslan kadınının dolgun saçları ve yumuşacık saç yapısı, tüm erkeklerin kalbine bir ok gibi saplanır.

Başak kadını

Şık ve tarz sahibi olan başak kadını, her zaman her yerde fark edilir. Genellikle cesur ve ayakları yere basan başak kadınlarının elleri çok güzeldir. Zarif ve kadınsı ellere sahip olan başaklar, karşısındakini ellerini kullanarak etkisi altında tutabilir.

Terazi kadını

Güzellik tanrıçası sayılan terazi kadınları, her zaman etkili olmayı başarırlar. Konuşma stiliyle herkesi etki altında bırakan terazinin güzellik silahı; dudaklarıdır. Dudaklarınıza hem yaz hem de kış aylarında bakım yaparak daha yumuşak ve pembe olmalarını sağlayabilirsiniz.

Akrep kadını

Her zaman çekici ve seksi olmayı bilen akrep kadını, bu cazibesini her yere yansıtır. Giydiği kıyafetten, yaptığı makyaja kadar her zaman göz bebeği olmayı başaran akrep kadınının güzellik silahı bakışlarıdır. Bakışlarınızla karşınızdakini büyülemek için dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz.

Yay kadını

Özgürlüğüne her zaman düşkün olan yay kadını, enerjisiyle herkesi mutlu eder. Genellikle hep pozitif olan yay kadınının göğüsleri vücudundaki en güzel yerlerden biridir. Doğurganlığın ve kadınlığın simgesi olan göğüslerinize banyodan sonra soğuk su tutarak dik kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Oğlak kadını

Kıyafetlerinde her zaman modern seçimler yapan oğlak kadını, modaya düşkündür ve bunu bir silah olarak çok rahat kullanır. Öte yandan bacaklarıyla etkisi altına alan oğlak kadını, pürüzsüz ve düzgün fiziğiyle beğeni toplar. Bacaklarınıza kışın bakım yapmak için nemlendirici kremler sürebilir ve kese yaparak ölü deriyi atabilirsiniz.

Kova kadını

Maceraperest olan kova kadınının 10 parmağında 10 marifet vardır. Her zaman mükemmel olmayı başaran kova kadınlarının en dikkat çekici özelliklerinden biri de düzgün konuşma tarzlarıdır. Öte yandan kova kadınının ayakları vücudundaki en güzel yerlerden biridir. Ayaklarınıza özellikle kışın bakım yaparak her zaman yumuşacık olmalarını sağlayabilirsiniz.

Balık kadını

Duygusal olan balık kadınları, hoş ve zarif tarzıyla herkesi büyüler. Genellikle çok kibar olan balık kadınlarının en dikkat çeken bölgelerinden biri de dişleridir. Buğday tene sahipseniz bordo tonları kullanarak, açık tene sahipseniz de ten rengi rujlar kullanarak dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
WhatsApp
1
WhatsApp Bilgi Hattı
Recency Nişantaşı
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?